
Радіатор системи охолодження, NISSENS 66782
6 274 ₴
- Готово до відправки
- Код: 66782
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радиатор охлаждения двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 66782 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Довжина ядра радіатора | 510 мм |
| Ширина ядра радіатора | 478 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 274 ₴





