
Радіатор системи охолодження, NISSENS 63022A
4 959 ₴
- Готово до відправки
- Код: 63022A
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи охолодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 63022A |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 399 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Saab, Cadillac |
| Сумісність з моделлю | Signum, 9-3X, Croma, 9-3, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 959 ₴





