
Радіатор системи охолодження, NISSENS 637931
2 273 ₴
- Готово до відправки
- Код: 637931
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи охолодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 637931 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 480 мм |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Kangoo, Clio, Logan, Kubistar |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 273 ₴





