
Радіатор системи охолодження, NISSENS 639371
1 965 ₴
- Готово до відправки
- Код: 639371
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи охолодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 639371 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 430 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Solenza, Scenic, Kangoo, Clio, Logan, Megane, Kubistar |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 965 ₴






