
Радіатор системи охолодження, NISSENS 64011
1 707 ₴
- Готово до відправки
- Код: 64011
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи охолодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 64011 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 488 мм |
| Ширина ядра радіатора | 285 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Сумісність з моделлю | Felicia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 707 ₴





