
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BLUE PRINT ADG042109
1 060 ₴
- Немає в наявності
- Код: ADG042109
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADG042109 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Opirus, Tucson, Sonata |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 060 ₴


