Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADN14296 |
| Довжина | 82 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.5 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Almera, Primera |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴



