
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BLUE PRINT ADR164206
1 209 ₴
- Немає в наявності
- Код: ADR164206
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADR164206 |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина внутрішньої накладки | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster, Scenic, Dokker, Megane, Fluence |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 209 ₴


