
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, ATE 13.0460-2868.2
1 675 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13.0460-2868.2
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13.0460-2868.2 |
| Ширина | 95.3 мм |
| Висота | 42.8 мм |
| Товщина | 15.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Kia |
| Сумісність з моделлю | Astra, Viva, Zafira, Meriva, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 675 ₴



