
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, ATE 13.0460-5631.2
2 362 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13.0460-5631.2
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13.0460-5631.2 |
| Ширина | 155.4 мм |
| Висота | 50.9 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero Sport, Fullback |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 362 ₴



