
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, ATE 13.0460-5735.2
1 526 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13.0460-5735.2
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13.0460-5735.2 |
| Ширина внутрішньої накладки | 85.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 40.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 105.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 35.7 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Compass, Lancer, Outlander, Sebring, Patriot |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 526 ₴



