Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB2132 |
| Ширина | 129.2 мм |
| Висота | 59.1 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A4, A6, A8, A5, Q5, Q7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 933 ₴









