Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB3621 |
| Ширина | 141.8 мм |
| Висота | 60 мм |
| Товщина | 17.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima, Genesis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 571 ₴





