Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494285 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 136.6 мм |
| Висота | 67.6 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 787 ₴











