Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494325 |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.3 мм |
| Ширина | 139.7 мм |
| Висота | 67.8 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6, B7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 931 ₴








