Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494422 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Ширина | 138 мм |
| Висота | 60.8 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.4 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.7 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sonata, Sportage, ix35, Carens |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 605 ₴











