Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986495066 |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Ширина | 156.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 67.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 62.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.7 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect, Fiesta, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 986 ₴









