Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986495232 |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 19.5 мм |
| Ширина | 156.5 мм |
| Висота | 74.2 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, TT |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 015 ₴









