Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986495253 |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 15.9 мм |
| Ширина | 145.2 мм |
| Висота | 54.8 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | ASX, Lancer, Space Runner, Flavia, Galant, Outlander, Sebring, 4008, Grandis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 021 ₴









