Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB1336 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Висота | 61.2 мм |
| Ширина | 169 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Сумісність з моделлю | Xantia, XM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 480 ₴





