Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986424295 |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 12.9 мм |
| Ширина | 107.7 мм |
| Висота | 39.5 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, RX-7, 323 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 728 ₴











