Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986424517 |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 19.5 мм |
| Ширина | 131.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 62 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 69.8 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, C-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 455 ₴











