Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986424554 |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 151.4 мм |
| Висота | 52.5 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Punto, Palio |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴








