Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986424665 |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 55.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.2 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 139.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 141.4 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 098 ₴











