Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986460943 |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 118.9 мм |
| Висота | 69.5 мм |
| Сумісність з маркою | Seat |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴











