Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986460993 |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 14.5 мм |
| Ширина | 83.4 мм |
| Висота | 56.9 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Almera, Primera |
Інформація для замовлення
- Ціна: 891 ₴











