Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986461129 |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота внутрішньої накладки | 60.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 70.7 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.4 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Calibra, Vectra, Omega |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 124 ₴







