Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494002 |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 19.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 60.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 66.6 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 150 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 151.4 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 359 ₴











