Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494028 |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 19.3 мм |
| Ширина | 156.6 мм |
| Висота | 73.2 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, 7-Series |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 895 ₴











