Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494033 |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 16.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 68.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 70.7 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.5 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Laguna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 374 ₴











