Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494044 |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 20.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 69.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 70.9 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.5 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Astra, 9-3X, Zafira, Croma, 9-3, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 558 ₴











