Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494053 |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 105.3 мм |
| Висота | 56.6 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Superb, Toledo, Touran, Jetta, A4, Octavia, A6, A3, Scirocco, Leon, TT, Golf, Yeti, Eos, Altea |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 222 ₴











