Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494062 |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.2 мм |
| Ширина | 105.4 мм |
| Висота | 56 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A3, Octavia, Scirocco, Leon, TT, Golf, Eos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 097 ₴











