Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494102 |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Ширина | 123.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 63.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 61.8 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.9 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 258 ₴











