Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494163 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.4 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Висота | 67.5 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumpy, Scudo, Expert |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 681 ₴











