Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494170 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 18.9 мм |
| Ширина | 164.7 мм |
| Висота | 66.8 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Amarok, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 797 ₴











