Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494198 |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.6 мм |
| Ширина | 122.8 мм |
| Висота | 49.7 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prius, Yaris |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 297 ₴









