Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P2130A |
| Висота внутрішньої накладки | 55.6 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Висота зовнішньої накладки | 58 мм |
| Товщина | 18.5 мм |
| Ширина | 136.9 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴


