Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P2181 |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 99.8 мм |
| Товщина | 14.9 мм |
| Висота | 41 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sonata, Rio, Tucson, Sportage, Grandeur |
Інформація для замовлення
- Ціна: 848 ₴


