Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB251 |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Висота | 53.5 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Urvan, Patrol |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 036 ₴





