
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, TRW GDB2126
2 549 ₴
- Готово до відправки
- Код: GDB2126
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB2126 |
| Ширина | 252.8 мм |
| Висота | 98.8 мм |
| Товщина | 16.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, A6, A5, Q5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 549 ₴


