Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | LP3164 |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 68.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 61.7 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.9 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.9 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Adam, Corsa |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴




