Комплект гальмівних накладок до дискових гальм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB1391 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Висота | 68.7 мм |
| Ширина | 156.4 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 243 ₴





