
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, MEYLE 025 230 7016
1 112 ₴
- Немає в наявності
- Код: 025 230 7016
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 025 230 7016 |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 116.5 мм |
| Висота | 57.3 мм |
| Товщина | 16.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 112 ₴


