Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P878 |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Товщина | 18.5 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Висота | 59.5 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 768 ₴



