
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P954
716 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P954
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P954 |
| Ширина зовнішньої накладки | 91 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Висота | 45 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 111.5 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Dodge, Lancia, Fiat, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Compass, Doblo, ASX, Lancer, Caliber, Avenger, Flavia, Endeavor, C-Crosser, Outlander, Pajero, Pajero Sport, 4007, 4008, Sebring, Patriot, Grandis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 716 ₴


