
Комплект гальмівних колодок - дискові, LPR 05P973
1 022 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P973
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P973 |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Ширина | 131.4 мм |
| Товщина | 18.8 мм |
| Висота | 62.6 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo, Fabia, Roomster, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 022 ₴


