
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P981
1 141 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P981
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P981 |
| Висота зовнішньої накладки | 77.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Висота внутрішньої накладки | 85.6 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 76.7 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 63.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.7 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, 100, A8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 141 ₴


