
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P983
1 117 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P983
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P983 |
| Ширина | 188 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Висота внутрішньої накладки | 77 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 58.8 мм |
| Товщина | 16.3 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 117 ₴


