Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1246 |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Висота | 50.2 мм |
| Товщина | 18.3 мм |
| Ширина | 101.7 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
Інформація для замовлення
- Ціна: 717 ₴



